Szkolenia w KosmOSie 

Podstawy pracy w gabinecie kosmetycznym

Bezpieczeństwo klienta to podstawa, dlatego zachowanie odpowiedniej higieny i zasad pracy powinno być kluczowym aspektem pracy w gabinecie. Nauczymy cię, jak zorganizować sobie pracę w gabinecie, by przebiegała ona szybko i sprawnie. Poznasz procedury zabiegowe wszystkich podstawowych zabiegów kosmetycznych i utwierdzisz je w pracy na modelkach. To szkolenie jest obowiązkowe dla każdej początkującej kosmetyczki.

Mezoterapia mikroigłowa – dermapen – warsztaty

Najbardziej efektywny i bezpieczny zabieg mikronakłuwania skóry, wykorzystujący opatentowaną technologię pulsujących igieł DERMAPEN.

Jak często można robić zabieg? Procedury zabiegowe. Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu oraz to, co najbardziej interesuje klienta – efekty po zabiegu dermapenem. Na tym skupimy się w trakcie trwania szkolenia.

Kobido – japoński masaż liftingujący

Kobido należy do jednej z najtrudniejszych technik masażu w Japonii jeśli nie na Świecie, zawiera największą ilość i najbardziej skomplikowane połączenia technik manualnych, które w końcowym efekcie dają spektakularne efekty.

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe to jeden z najpopularniejszych zabiegów w medycynie estetycznej. Nauczymy Cię, jak go wykonywać by zabieg był skuteczny i zapewnił Ci powracających klientów. Zabieg z wykorzystaniem odwirowanego osocza bogatopłytkowego, tzw. „wampirzy lifting” to przełom w liftingu twarzy, redukcji zmarszczek i rewitalizacji skóry. 

Kurs MIX- nici Pdo + kwas Hialuronowy

Kurs z zakresu medycyny estetycznej – nici PDO / haczyki oraz zabiegi wolumetryczne łączone z kwasem hialuronowym organizowany dla osób posiadających doświadczenie w wykonywanych zabiegach z wykorzystaniem nici i kwasu HA.  Jak działa terapia łączona i dla kogo jest wskazana? Jakie są jej efekty i procedury zabiegowe oraz pozabiegowe? Tego wszystkiego dowiesz się na naszym kursie.

Mezoterapia + osocze

Mezoterapia igłowa oraz osocze bogatopłytkowe to bardzo popularne zabiegi odmładzające i upiększające. Mezoterapia igłowa to rodzaj zabiegu pielęgnacyjnego, który jest wykonywany przez lekarza lub odpowiednio przeszkolonego kosmetologa. Nauczymy Cię, jak łączyć te zabiegi by przyniosły oczekiwane przez klienta efekty.

Kwas Hialuronowy zaawansowany

Kurs dedykowany jest dla osób posiadających certyfikat ukończenia szkolenia z podstawowych technik zastosowania preparatów HA i posiadających doświadczenie w aplikacji wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Pokażemy, jak innowacyjne produkty z kwasem hialuronowym pozwalają zaspokoić każdą potrzebę pacjenta, niezależnie czy chodzi o delikatną korektę czy poprawę wolumetrii i wypełnianie głębokich zmarszczek i bruzd.

Szkolenie botoks + kwas hialuronowy

Zastosowanie botuliny typ A i kwasu hialuronowego/wypełniaczy w zabiegach medycyny estetycznej.  Jaka jest różnica pomiędzy tymi preparatami? Kiedy i gdzie stosujemy jeden preparat, a kiedy drugi? Te bardzo popularne zabiegi dobrze mieć w ofercie swojego salonu, łączyć je i poszerzać grono zadowolonych klientów.

PROFHILO Molekuła młodości

Profhilo to nowy, bezpieczny zabieg odmładzający doceniony w innych krajach Europy. Szkolenie ma na celu przybliżenie uczestnikom procedur wykonywania zabiegów liftingujących i odmładzających twarzy, szyi, dekoltu i innych obszarów ciała z wykorzystaniem molekuły młodości.

Szkolenie z laminacji i botoxu brwi i rzęs

Poszerz ofertę swojego gabinetu o zabieg laminacji brwi i botoxu brwi i rzęs. Zdobądź wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Szkolenie wprowadzi Cię w tajniki zabiegu liftingu, laminowania i botoxu rzęs. Uzupełni ofertę stylistki zajmującej się przedłużaniem rzęs oraz stylizacji brwi, makijażystek oraz salonów kosmetycznych. Krok po kroku dowiesz się na czym polega zabieg liftingu,laminowania i botoxu rzęs i przekonasz się o jego efektach podczas pracy na modelkach.

Dajemy Ci pełną elastyczność. Możesz skorzystać u nas z pojedyńczych szkoleń lub wykupić pakiet miesięczny z dostępem do ponad 20 urządzeń. Za 129zł masz 30h każdego miesiąca i to Ty decydujesz jak wykorzystasz ten czas.  Możesz przyjść ze swoim klientem lub poprosić nas o umówienie modelek do testów.

oksybrazja
zabieg karboksyterapi warszawa
zestaw kosmetyczny clochee
najlepsze kosmetyki clochee
Lokalizacja

Centrum Warszawy, Muranów, ul. Andersa 29

Umów się już teraz na próbną godzinę

Zadzwoń: 503 455 485