Szkolenia w KosmOSie 

Szkolenie z laminacji i botoxu brwi i rzęs

Poszerz ofertę swojego gabinetu o zabieg laminacji brwi i botoxu brwi i rzęs. Zdobądź wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Szkolenie wprowadzi Cię w tajniki zabiegu liftingu, laminowania i botoxu rzęs. 

PROFHILO Molekuła młodości

Profhilo to nowy, bezpieczny zabieg odmładzający doceniony w innych krajach Europy. Szkolenie ma na celu przybliżenie uczestnikom procedur wykonywania zabiegów liftingujących i odmładzających twarzy, szyi, dekoltu i innych obszarów ciała z wykorzystaniem molekuły młodości.

Osocze Komórki Macierzyste

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym (PRP) z komórkami macierzystymi metodą podwójnego wirowania z zastosowaniem aktywatora.

Szkolenie botoks + kwas hialuronowy

Zastosowanie botuliny typ A i kwasu hialuronowego/wypełniaczy w zabiegach medycyny estetycznej.  Jaka jest różnica pomiędzy tymi preparatami? Kiedy i gdzie stosujemy jeden preparat, a kiedy drugi? Te bardzo popularne zabiegi dobrze mieć w ofercie swojego salonu, łączyć je i poszerzać grono zadowolonych klientów.

Kwas Hialuronowy zaawansowany

Kurs dedykowany jest dla osób posiadających certyfikat ukończenia szkolenia z podstawowych technik zastosowania preparatów HA i posiadających doświadczenie w aplikacji wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. 

Mezoterapia + osocze

Mezoterapia igłowa oraz osocze bogatopłytkowe to bardzo popularne zabiegi odmładzające i upiększające. Mezoterapia igłowa to rodzaj zabiegu pielęgnacyjnego, który jest wykonywany przez lekarza lub odpowiednio przeszkolonego kosmetologa. Nauczymy Cię, jak łączyć te zabiegi by przyniosły oczekiwane przez klienta efekty.

Kurs MIX- nici Pdo + kwas Hialuronowy

Kurs z zakresu medycyny estetycznej – nici PDO / haczyki oraz zabiegi wolumetryczne łączone z kwasem hialuronowym organizowany dla osób posiadających doświadczenie w wykonywanych zabiegach z wykorzystaniem nici i kwasu HA.  Jak działa terapia łączona i dla kogo jest wskazana? Jakie są jej efekty i procedury zabiegowe oraz pozabiegowe? Tego wszystkiego dowiesz się na naszym kursie.

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe to jeden z najpopularniejszych zabiegów w medycynie estetycznej. Nauczymy Cię, jak go wykonywać by zabieg był skuteczny i zapewnił Ci powracających klientów. Zabieg z wykorzystaniem odwirowanego osocza bogatopłytkowego, tzw. „wampirzy lifting” to przełom w liftingu twarzy, redukcji zmarszczek i rewitalizacji skóry. 

Mezoterapia mikroigłowa – dermapen – warsztaty

Najbardziej efektywny i bezpieczny zabieg mikronakłuwania skóry, wykorzystujący opatentowaną technologię pulsujących igieł DERMAPEN.

Jak często można robić zabieg? Procedury zabiegowe. Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu oraz to, co najbardziej interesuje klienta – efekty po zabiegu dermapenem. 

Kobido – japoński masaż liftingujący

Kobido należy do jednej z najtrudniejszych technik masażu w Japonii jeśli nie na Świecie, zawiera największą ilość i najbardziej skomplikowane połączenia technik manualnych, które w końcowym efekcie dają spektakularne efekty.

BB LIPS – zabieg mezoterapii mikroigłowej

BB LIPS to zabieg mezoterapii mikroigłowej połączony z bardzo subtelną pigmentacją ust.
Łączy w sobie skuteczność mezoterapii mikroigłowej oraz działania preparatów stosowanych do pigmentacji.

Podstawy pracy w gabinecie kosmetycznym

Bezpieczeństwo klienta to podstawa, dlatego zachowanie odpowiedniej higieny i zasad pracy powinno być kluczowym aspektem pracy w gabinecie. Nauczymy cię, jak zorganizować sobie pracę w gabinecie, by przebiegała ona szybko i sprawnie. 

Dajemy Ci pełną elastyczność. Możesz skorzystać u nas z pojedyńczych szkoleń lub wykupić pakiet miesięczny z dostępem do ponad 20 urządzeń. Za 129zł masz 30h każdego miesiąca i to Ty decydujesz jak wykorzystasz ten czas.  Możesz przyjść ze swoim klientem lub poprosić nas o umówienie modelek do testów.

oksybrazja
zabieg karboksyterapi warszawa
zestaw kosmetyczny clochee
najlepsze kosmetyki clochee
Lokalizacja

Centrum Warszawy, Muranów, ul. Andersa 29

Umów się już teraz na próbną godzinę

Zadzwoń: 503 455 485